Láska sice zahřeje ...ale uhlí je uhlí ...

To musí přestat!!!

23. června 2007 v 9:43 | Jitush a Kitush |  Pomozte zastavit týrání zvířat!!!!!!!
Přemýšlel někdy někdo nad tím, jak se testují různé výrobky jako např. make-up, bez kterého si někdo nedokáže život ani představit? Nejsou to jen výrobky na obličej, ale také výrobky na vlasy, prací prášky, nebo třeba lepidla a mýdla. Ale není to jen testování těchto výrobků. Jsou to i třeba kožichy, které nosí nejuznávanější celebrity. Ale pravě kožichy se vyrábí ze zvířat, která jedla, spala nebo měla mláďata. Lidé se před ničím nezastaví, ale u zvířat je to ještě horší, protože se nemají jak bránit. Je to od lidí hrozně bezcitné. Připravila jsem si tu pro Vás aspoň ,,výběr" fotek TÝRANÝCH ZVÍŘAT, a prosím : nezavírejte před tím oči. Děje se to, ale dalo by se tomu zabránit!
Všichni kdo můžete si dejte tento článek na svůj web! Nemusíte nikam psát kdo je jeho tvůrce ale hlavní je ten článek né zdroj článku! Takže si skopírujte i tyto závěrečná slova!
Většině z Vás tyto obrázky přijdou nechutné,ale nezavírejte oči před realitou!!!!!To,že Vy máte doma krásné a zdravé zvíře neznamená,že takto netrpí zvířata jiná!!!!!!!
HLAVNĚ ŠIŘTE TENTO ČLÁNEK DÁL!!!!!!!!!!!!!!
Snažte se tomu zabránit!!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama